Jakość to życie, reputacja to rozwój!

Ze względu na ciągły proces ulepszania produktu specyfikacja produktu lub projekt może ulec zmianie bez powiadomienia .

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Yuyao XuFang Rubber And Plastic Products Co., Ltd.

Im Online Czat teraz

Yuyao XuFang Rubber And Plastic Products Co., Ltd.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Yuyao XuFang Rubber And Plastic Products Co., Ltd. Yuyao XuFang Rubber And Plastic Products Co., Ltd. Yuyao XuFang Rubber And Plastic Products Co., Ltd. Yuyao XuFang Rubber And Plastic Products Co., Ltd. Yuyao XuFang Rubber And Plastic Products Co., Ltd. Yuyao XuFang Rubber And Plastic Products Co., Ltd. Yuyao XuFang Rubber And Plastic Products Co., Ltd. Yuyao XuFang Rubber And Plastic Products Co., Ltd. Yuyao XuFang Rubber And Plastic Products Co., Ltd. Yuyao XuFang Rubber And Plastic Products Co., Ltd.
Factory 2

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Rok założenia : 2004
pc Export : 80% - 90%
Yuyao Xufang gumy i wyrobów z tworzyw sztucznych Co., Ltd lokalizuje się w mieście Yuyao, w prowincji Zhejiang, którego gospodarka jest wysoko rozwiniętym obszarem w Chinach. Miasto Yuyao zamyka się przy portach Ningbo i Szanghaju, zapewnia wygodny transport.

Firma obejmuje ponad 6000 metrów kwadratowych, może wytwarzać różne produkty z tworzyw sztucznych, gumy i sprzętu, kierunki w produktach ogrodniczych i domowych, urządzenia do życia na zewnątrz i produkty motoryzacyjne. Do tej pory mamy ponad 2000 rodzajów produktów, są one szeroko stosowane w wielu dziedzinach, spełniając wymagania konsumenta.

Posiadamy zaawansowany system zarządzania przedsiębiorstwem z nowoczesnym standardem warsztatowym i sprzętem, poprzez certyfikację systemu jakości ISO9000 i 16949 oraz surową inspekcję fabryczną BSCI (nasz BDID: 347586). Możesz nam zaufać. Nasze produkty spełniają SGS.FDA, standard CE.Tak daleko, możemy wytwarzać produkty ponad 200.000 sztuk miesięcznie. Firma nieustannie rozwija innowację i zwraca uwagę na ochronę praw własności intelektualnej, jest kilka produktów mieć własne patenty. Sprawiają one, że firma stała się dostawcami wysokiej jakości, takimi jak BASF i GM. Produkty zostały sprzedane w WAL-MART i dopasowane do wielu znanych marek samochodowych, takich jak AUDI i BMW, i tak dalej.


Do tej pory nasza firma zbudowała doskonały system zarządzania i zainwestowała dużo w dział badań i rozwoju oraz kontrolę jakości. Dział badań i rozwoju jest kluczowym elementem w tworzeniu rzemiosła OEM. Możemy wykonać dowolne projekty OEM, projekty niestandardowe są bardzo mile widziane. Możemy zrobić próbki w ciągu 4 ~ 7 dni.

Fabryka przeszła kontrolę fabryczną BSCI. DBID: 347586. Niektóre produkty mogą również przejść test BV, FDA. Jeśli potrzebujesz jakichkolwiek wymagań testowych, daj nam znać, postaramy się spełnić Twoje wymagania.


Pragniemy rozwijać się wraz z naszymi starymi i nowymi konsumentami w oparciu o koncepcję "Profession, Honestly, Innovation" i oczekiwać budowania długofalowej i stałej współpracy opartej na równości i wzajemnych korzyściach.

Skontaktuj się z nami już teraz!

Szczegóły kontaktu
Yuyao XuFang Rubber And Plastic Products Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Ms. Tracy Xie

Tel: 86-574-62480017

Faks: 86-574-62480708

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)